KONST / Litografier / Färglitografi 15554083
nr 1555 4083
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Provtryck, 1987. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 45x58, oramat löst blad
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:42:26
350 kr